top of page
Vyhledat

Tanec jako medicína

Aktualizováno: 27. 10. 2023

Ve všech etapách svého života, v jakékoliv kondici a náladě, vždy jsem se vracela k tanci.

Tanec miluji, je pro mě projevem života, radosti, ale i nástrojem k sebepoznání a léčení.


Tančím, když jsem šťastná... tančím, když jsem nespokojená s tím, co se děje... když mám radost nebo vnímám bolest. Tančím, když se zlobím, když se cítím opuštěná, když hledám sama sebe...nebo jen tak...

Tanec je pro mě lékem i radostí, meditací, cestou k sobě, cestou k mému Rodu, je mi průvodcem a medicínou, která nikdy nezklame.

Tanec je průvodcem mým vnitřním světem, nástrojem k pochopení mých emocí, reakcí na životní situace, způsobem zpracování traumat a cestou, jak se zbavit starých programů, které mě omezují. Uzdravuje a osvobozuje Duši. Ukazuje cestu ke svobodě, sebelásce a čisté radosti.


Ve chvíli, kdy jsem pocítila potřebu se o tento lék podělit, potkala jsem na své životní cestě úžasnou bytost - Marcelu Berith, která mě dovedla k Taneční medicíně. Ukázala mi její sílu změnit život, uzdravit tělo i Duši, zbavit se starých programů, které nám již neslouží a já se rozhodla ukazovat ženám cestu, jak se vlastním intuitivním tancem mohou zbavovat potíží, stresů, nemocí a pustit lásku do svých srdcí.


Pokud máš zájem, Taneční medicína je tu i pro Tebe:
19 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page