top of page
Vyhledat

Proč "pracovat s Rodem?

Aktualizováno: 18. 10. 2023


V poslední době se toto téma objevuje stále častěji. Léčení Rodu je vlastně poznání, pochopení a přijetí sama sebe. Toho, kdo jsem, čím jsem, co cítím…

Práce s Rodem nám dává také kořeny, uzemnění, pocit zakotvení. Tady a teď. Jsem. Předkové a jejich historie nám ukazují to, co v nás samých prosí o uzdravení, jsou také naším klíčem k seberealizaci Často se bohužel stává, že myslíme v souvislosti s předky pouze na to negativní, co si myslíme, že nám zanechali, ale nejsou to jen traumata a problémy, které jsou s předky spojeny.

Jsou to hlavně talenty, potenciál, dary, to všechno, co v životě dokázali, co nám předali a co nás přivedlo právě na to místo, kde jsme. Propojení s energií předků je vždycky velmi obohacující, posiluje nás, vede k sebepoznání a vrací nám energii, kterou nám chtějí předat. Propojením s předky léčíme především sami sebe, rušíme staré vazby, které již neslouží, převezmeme svoje dary a využijeme svůj potenciál.
Proto si dovoluji pozvat ty vědomé ženy, které toto téma oslovilo a které cítí, že je čas na setkání v sobotu 19.10.2024 od 9 hod v Litoměřicích na workshopu SÍLA RODU s konstelací. Přijďte se propojit s energií svých Rodů a poléčit se silnou a laskavou kombinací rodinné konstelace, léčivého intuitivního tance a na práci s Rodem zaměřenou praktikou slovanské hormonální jógy pro ženy.

Více informací naleznete zde:

8 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page