top of page
Vyhledat

Díky za vás, ženy...

Posledních pár týdnů bylo pro mě intenzivních, nádherných a současně energeticky dobíjejících. Opravdu jsem si je užila a ještě se můžu těšit na další letní akce, které mě - a třeba i vás - čekají (možnosti letního cvičení Čarovnic jsou uvedeny v příspěvku z 4.6.24).


Všechny workshopy a semináře slovanské hormonální jógy pro ženy - Čarovnice, které jsem v květnu a červnu měla, byly na mé rodné Moravě, kam se pořád a pořád ráda vracím :-) . V Klimkovicích, v Těrlicku, v Lopeníku v Bílých Karpatech a na festivalu Radosti a života na Pálavě. Všechny byly kouzelné, plné nových podnětů, energií a setkání s úžasnými ženami. Všechny ty kruhy, které jsme vytvořily si ponesu i nadále ve svém srdci. Jste se mnou pořád... Jsme tímto prastarým cvičením energeticky propojeny. A mě nikdy nepřestanou udivovat, všechny ty účinky, které cvičení přináší, všechny ty změny, které na vás vidím i za relativně krátkou chvíli, kdy se semináře konají. Záříte, krásníte, vracíte se do své síly...


A tak díky za vás, díky za to, že mohu být s vámi a že se můžeme společně rozvíjet a růst...


A zase třeba někdy na viděnou. Na všech kurzech a workshopech, které vedu vždy nabízím možnost cvičit se mnou i nadále - ať už on-line anebo osobně. Ráda přijedu kamkoliv v Čechách na Moravě i Slovensku uspořádat seminář... jednodenní , vícedenní... plánuji i pár prodloužených víkendů někde na horách... Anebo se můžeme propojit on-line a dát si spolu lekci přes Whatsup, Messenger nebo Zoom. A třeba si spolu zacvičit vaše Rodové horoskopy (možnost objednání výpočtu je na stránkách v "obchodu").


Prostě, pokud máte zájem, ozvěte se. Nenechte ten pocit, který jste měly, když jste si zacvičily zapadnout někam do vzpomínek... realizujte svůj život v krásné energii podpořené cvičením Čarovnic, dovolte si cítit, co cítíte. Využijte třeba kontaktu zde na mých webovkách k propojení (tlačítko pod obrázky), vytvořím nabídku a program pro seminář u vás.


A tak doufám zase někdy a někde na společnou začarovnicovanou.


Díky za to, že jste...
21 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

コメント


bottom of page